Güvenlik

matpirlanta.com olarak sanal mağazamızın en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Firmamız bu konuda çok önemli önlemler almaktadır.

Kredi kartı ile ödeme

matpirlanta.com 'a ye kayıt esnasında T.C. kimlik numarası istenmektedir. Bu

bilgi fatura kesebilmek ve kredi kartının doğru kişi tarafından kullanılıp alışveriş yapıldığını tespit etmek amacıyla yapılmaktadır. Uyuşmayan T.C. kimlik numarası ve ya eksik olan numaralarla ilgili telefonla irtibata geçip gerekli bilgiler sağlanabilmekte ve kredi kartıyla ilgili uygunsuz harcamaları engelleyebilmektedir.

aytasgold.com.tr PositiveSSL işbirliği ile hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini saklamaz, kayıt etmez. Yaptığınız alışverişler sırasında 128 / 256 bit şifreleme ile güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine 128 / 256 bit,ile şifrelenerek gönderilir. aytasgold.com.tr hiçbir şekilde e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerini istememektedir.

Havale ile ödeme

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşterilerimiz daha güvenli bir ödeme met

odu olan banka havalesi ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını e-posta yoluyla info@matpirlanta.com adresine yollamaları siparişlerinin daha çabuk gönderilmesini sağlayacaktır. Havale sisteminde ödemenin AYTAŞ KUYUMCULUK banka hesabına düştüğü an sipariş onayı olarak ele alınmaktadır.

SET (Secure Electronic Transaction)

Kredi kartı ile maksimum güvenliği sağlamak amacıyla SSL güvenlik protokolünü uygulamaktayız. SSL güvenlik protokolü yapmış olduğunuz işlemin doğru adrese gitmesini sağlayan bir güvenlik sistemidir. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarası ve diğer tüm bilgileri güvenli bir ortamda bankaya ulaşmasını sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

Tekrar belirtmek isteriz ki aytasgold.com.tr hiçbir şekilde elektronik ortam üzerinden (e-posta, sms vs.) bilgi alışverişi yapmamaktadır.

Bilgi almak istediginiz sorularınızı admin@matpirlanta.com adresine e-posta yolu ile bildiriniz.